تاریخ انتشار:1401/4/12
برگزاری پایگاه مشاوره خانواده "مسیر وصل" در متروی تهران

برگزاری پایگاه مشاوره خانواده "مسیر وصل" در متروی تهران

به مناسبت اول ماه ذی‌الحجه و فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) پایگاه مشاوره "مسیر وصل" در ایستگاه‌های منتخب متروی تهران برپا شد.

به گزارش اقتصاد سرامد، سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران  از برپایی پایگاه مشاوره خانواده ازدواج در ایستگاه‌های مترو خبر داد و گفت: به منظور ارایه خدمات مشاوره‌ای رایگان در حوزه خانواده‌ و هم‌چنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان در میان جوانان، پایگاه مشاوره "مسیر وصل" در پنج ایستگاه منتخب متروی تهران برگزار می‌شود. 
سید محمد نقیب افزود: این پایگاه مشاوره با هدف ارایه مشاوره در خصوص تسهیل ازدواج دائم و همسان گزینی (اصولی و اسلامی)، ارایه مشاوره و آموزش از مرحله خواستگاری تا تشکیل خانواده پایدار و نیز ارایه مشاوره‌های تخصصی از قبیل ازدواج، خانواده و کودک با حضور کارشناسان و مشاوران در حوزه خانواده‌ برگزار می گردد. 

لازم به ذکر است، پایگاه مشاوره "مسیر وصل" در ایستگاه‌های امام خمینی(ره)، تجریش، شهرری، تئاترشهر و میدان حضرت ولی‌عصر(عج) از امروز شنبه۱۱ تا ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ پاسخگوی سوالات شهروندان می‌باشد.

برچسب ها : اقتصاد سرامد مترو شهرداری

اخبار روز
ضمیمه