تاریخ انتشار:1401/12/22
خودرو شاهین جایزه خوش‌حسابی به شهروندان منطقه دو پایتخت/جایزه خوش حسابی و بخشش جرایم عوارض در منطقه دو

مهدی صالحی گفت:

خودرو شاهین جایزه خوش‌حسابی به شهروندان منطقه دو پایتخت/جایزه خوش حسابی و بخشش جرایم عوارض در منطقه دو

اقتصادسرآمد - شهردار منطقه دو  با دعوت از شهروندان برای پرداخت به موقع عوارض پایدارشهری  و بهره مندی از استثنائی ترین بخشودگی جرایم  تاریخ شهرداری گفت: قبوض عوارض نوسازی، پسماند و مشاغل در میان واحدهای مسکونی و تجاری منطقه دو توزیع و به شهروندان خوش‌حساب جایزه اعطا می‌شود.


به گزارش اقتصادسرآمد، مهدی صالحی با اشاره  به ضرورت مشارکت  شهروندان در امور شهری گفت:  در همین راسنتا  259 هزار قبض عوارض پایدار شهری صادر شده توسط نیروهای شهرداری توزیع و از شهروندان دعوت شد تا با پرداخت به موقع عوارض درمدیریت شهر مشارکت کنند.

 وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری به پاس مشارکت شهروندان جوایزی در نظر گرفته است  افزود: بنا به مصوبات شورای اسلامی شهر تهران مؤدیانی که حداکثر تا پایان سال جاری نسبت به پرداخت عوارض خود، اقدام کنند ضمن بهره مندی از تخفیف 10 درصدی عوارض ،در قرعه‌کشی بزرگ شهرداری شرکت داده شده و از جوایز ارزشمند شهرداری تهران نیز بهره‌مند می‌شوند.

   شهردار منطقه  با بیان اینکه پرداخت به موقع عوارض نوسازی از سوی شهروندان می تواند در هموار سازی مسیر توسعه شهری اثرگذار باشد، افزود: آن دسته شهروندانی که در مدت مقرر اقدام به پرداخت عوارض نکنند از سال آینده مطابق با قانون عوارض پایدار شهری، مشمول دو ونیم درصدجرایم ماهیانه می شوند.

 وی تاکید کرد: شهروندانی که تمایل دارند دراین قرعه کشی شرکت کنند می‌توانند عوارض خود را به‌صورت غیر حضوری و از طریق سایت www.tehran.ir پرداخت کنندکه این امر با درج شماره بلوک و ملک امکان پذیر می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: خودرو شاهین از جوایز نفیسی است  که برای شهروندان خوش حساب درنظر گرفته شده و پس از قرعه‌کشی اهدا می‌شود.
 

برچسب ها : خودرو شاهین عوارض پایدارشهری عوارض نوسازي

اخبار روز
ضمیمه