درباره ما

تعرفه آگهی

 روزنامه اقتصاد سرآمد

   صاحب امتیاز و مدیر مسئول:    فیروز اسماعیلی نژاد


   دوره انتشار: روزانه        زبان: فارسی

   زمینه: اقتصادی   گستره توزیع : سراسری

   ضریب کیفی: 51.50

   تاریخ صدور مجوز:     1393/03/05      
 

   زمینه: اقتصادی - اجتماعی
  

    پست الکترونیکی (E-MAIL):     Eghtesadsaramad@gmail.com

    نشانی دفتر مرکزی: تهران- بالاتر از بهشتی خیابان سهروردی شمالی - پلاک ۴۵۶ - واحد ۳ - طبقه سوم

   تماس دفتر اقتصاد سرآمد : (021) 88769227        

    همراه سردبیر روزنامه اقتصاد سرآمد:    09198543996

  آدرس پایگاه اینترنتی: www.eghtesadsaramad.ir

 

منشور اخلاقی تحریریه روزنامه اقتصاد سرآمد


درک جایگاه و رسالت خبرنگاری با سرلوحه قرار دادن مبانی و اهدافی که در این زمینه توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شده است و با پایبندی به تمامی قوانین رسانه ای کشوردر راستای به صیرت افزایی،‌ اطلاع رسانی صادقانه و شفاف،‌ ارائه نقد، نظارت و تبادل سالم آرا و افکار در جامعه تلاش می کنیم.
مهمترین هدف اعتلای فرهنگ اسلامی- ایرانی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی،‌خدمت به اسلام، انقلاب، کشور و مردم است و در این راه تمام تلاش خود را برای ارایه و بازنمایی صادقانه، جامع ، منصفانه و صحیح واقعیت است.
سرلوحه فعالیت ما اطلاع رسانی در چارچوب شرع ،‌قانون و اخلاق است و در این راه از تمامی امکانات و ابزارهای معقول و مجاز استفاده می کنیم.
بررسی صحت و درستی اطلاعات دریافتی از کلیه منابع و رعایت حق سایرین در راستای جلوگیری از تحریف و اشتباه غیر عمد، وظیفه قطعی ماست.
برخورد اخلاقی با رویدادها دارم و نقد جدی، اخلاق‌گرایانه، منطقی و اصولی را عنصر زاینده یک جامعه پویا می دانم و نگاه حزبی، پوسته ای ، گروه گرایانه و طایفه ای را در برابر منافع ملی بر نمی تابیم.
احترام به حریم خصوصی افراد، پرهیز از تخریب و تحقیر اشخاص و رعایت اصل اعتدال و انصاف را وظیفه خود می دانیم.
خود را موظف به علم آموزی و ارتقای سطح کیفی آثارم می دانیم و در این راه از تمامی امکاناتی که در راستای یادگیری،‌توسط خبرگزاری در اختیارم قرار می گیرد نهایت بهره را می بریم و با توجه به تعهد و تعلق سازمانی، با هدف پیشرفت سطح کمی و کیفی کل مجموعه ،‌از ارائه اطلاعات و تجربه های خود دریغ نمی ورزیم و در راستای ایجاد یک سازمان پویا و رو به رشد تلاش می کنیم.
با رعایت اصل رقابت ارتباطات مؤثری با سایر سازمان های رسانه ای برقرار می کنیم و از این راه در مسیر ارتقای کلی نظام رسانه ای کشور گام بر می داریم.
حفظ شرافت کار خبری را برخود لازم دانسته وشان و منزلت خود را وسیله رسیدن به اغراض شخصی و گروهی یا منافع مادی نمی کنیم.
مطالب محرمانه ای که به واسطه فعالیت خبری کسب می کنیم نزد ما امانت و محفوظ بوده و آن ها را در مسیر غیر قانونی و بدون مجوزهای لازم هرگز افشا نمی کنیم.

تحریریه روزنامه اقتصاد سرآمد

اخبار روز
ضمیمه