اخبار روز
سود ۷۰۰ میلیارد تومان در جیب یک نفر

اقتصادسرآمد - این روزها قیمت زعفران ناشی‌ از تصمیمات گرفته شده برای این صنعت در دولت قبل تا هر کیلوگرم ۴۵ میلیون تومان بالا رفته و صدای تولید کننده و صادر کننده را در آورده‌ است.

1400/9/15
تامین آب شرب روستاهای غرب و شرق بندرانزلی یک ضرورت است

اقتصادسرآمد - نماینده مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه تسریع در روند اجرای پروژه تسویه خانه بزرگ غرب انزلی در دستور کار قرار گرفت،گفت: تامین آب شرب روستاهای غرب و شرق بندرانزلی یک ضرورت است.

1400/9/14
آیت الله صادقی از شاخص ترین و ماندگارترین مسؤولینِ لرستان بود

اقتصادسرآمد - اسماعیل دوستی در فراغ آیت الله عباسعلی صادقی پیام تسلیت صادر کرد

1400/9/13
احیای سوآپ نفتی ایران در اکو

اقتصادسرآمد - شیدا آریایی پور، دانشجوی دکتری حقوق بین الملل و پژوهشگر با یادداشتی کوتاه با عنوان «احیای سوآپ نفتی ایران در اکو» در اقتصادسرآمد نوشت:

1400/9/10
گردش ارزان روی چینی نازک طبیعت ایران

اقتصادسرآمد - بومگردی، یک مسافرت مسئولانه به مناطق طبیعی است که محیط زیست را حفظ و زندگی راحت مردم محلی را تثبیت مینماید. به عبارتی، بومگردی با اهداف چند جانبه یعنی حفاظت از محیط زیست، احترام به جوامع محلی و ارتقای مؤلفه های فرهنگی- اجتماعی و اقتصادی جامعه میزبان سروکار دارد که این اهداف همخوان با مفهوم توسعه پایدار است؛ از طرف دیگر، بومگردی یکی از مؤلفههای اصلی در شکل گیری و توسعه اقتصاد پایدار بهشمار میآید.

1400/9/3
درخواست جمعی از کارکنان بانک کشاورزی از رییس دستگاه قضا

اقتصادسرآمد - جمعی از کارکنان بانک کشاورزی با درخواست اعمال ماده 477 قانون آئین دادرسی کیفری خطاب به محسنی اژه ای نامه نوشتند.

1400/8/30
همایش تجلیل از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه کویرموتور

اقتصادسرآمد- روز چهارشنبه دوازدهم آبان ماه جاری، طی مراسمی از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه فرهنگی - ورزشی کویرموتور تجلیل و قدردانی شد. سال گذشته تیم موتورسواری کویر در بخش آقایان و بانوان در مسابقات مختلف کشوری و رویدادهای چندجانبه، مقام‌های متعددی را کسب نمود. این تیم با پشتوانه افراد مجرب فنی و مربیان خود و همچنین علاقه‌مندی به ورزش مهیج موتورسواری بخصوص در موتوکراس در هر سه راند کشوری به نتایج عالی دست یافت.

1400/8/16
نمازجمعه تهران پس از 20 ماه وقفه، سی ام مهر برگزار می شود

اقتصادسرآمد - شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در خصوص اقامه مجدد نماز عبادی سیاسی و دشمن‌شکن نمازجمعه تهران اطلاعیه صادر کرد.

1400/7/26
تحقق شعار مقام معظم رهبری مهمترین نیاز قطعه سازان است

اقتصادسرآمد -در راستای نشست تخصصی رفع چالش‌های تأمین قطعات اصلی خودرو و ضرورت کاهش خودرو‌های ناقص در سازمان بازرسی کل کشور که هفته گذشته برگزار شد، آقای غلامعباس ترکی معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور و آقای اشکان میرمحمدی بازرس کل امور صمت در بازدید از شرکت استام صنعت، یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام، ضمن دیدار با مدیران این هلدینگ در جریان فعالیت بخش های مختلف این گروه صنعتی قرار گرفتند

1400/7/11
اشتغال زایی بنیاد «برکت» با ایجاد 17 هزار شغل در گلستان

اقتصادسرآمد - مجموع مشاغل ایجاد شده بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان گلستان تا پایان امسال به 17 هزار شغل می‌رسد.

1400/6/17
بیش از ۳۰ درصد مدارس لرستان در ناایمنی کامل به سر می برند

اقتصادسرآمد - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: علاوه بر نداشتن امکانات حداقلی مثل داشتن یک تبلت ساده دانش آموزی، در بیشتر مناطق لرستان مظلوم، متأسفانه حدود ۴۸۰ مدرسه استان لرستان اصلا به اینترنت دسترسی ندارد؛ حقیقتا جای تعجب و تأمل است که لرستان در تمام مؤلفه های خدمت رسانی مقام اول بدبختی را دارد.

1400/6/17
در تولید اتوبوس برقی نه تنها وابسته نیستیم بلکه می توانیم محوریت منطقه باشیم

کامبیز مرادی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تولید اتوبوس برقی پارسان (شتاب) در یادداشتی در واکنش به گزارش "چالش جدید تولید اتوبوس برقی مندرج در روزنامه اقتصاد سرآمد" مورخ 9 شهریور ماه 1400 نوشت:

1400/6/17
شاهین از زبان شاهین‌سوارها

اقتصادسرآمد - شاهین به عنوان یکی از جدیدترین سدان‌های بازار ایران تا حالا در جلب توجه خریدارانش موفق بوده و توانسته تبدیل به خودرویی محبوب در بازار شود.

1400/5/12
تحویل چهار محصول سایپا زودتر از موعد به مشتریان

اقتصادسرآمد - معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از تحویل زودتر از موعد چهار محصول کوییک دنده‌ای، تیبا صندوق‌دار، تیبا۲ و سایپا۱۵۱ خبر داد و گفت: برای نخستین‌بار چند محصول سایپا زودتر از موعد مندرج در قرارداد، به مشتریان تحویل خواهد شد.

1400/5/12
تکمیل و تجاری سازی ۲۳ هزار دستگاه از محصولات سایپا همزمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان

اقتصادسرامد - گروه خودروسازی سایپا با هدف افزایش عرضه و تحویل خودرو به مشتریان، در سه هفته اخیر و با وجود تعطیلات تابستانی خودروسازان، نزدیک به ۲۳ هزار دستگاه خودرو از انواع محصولات دارای کسری قطعات را تکمیل و تجاری سازی کرده است.

1400/5/10
ساخت دومین مدرسه توسط چادرملو در اردکان آغاز شد

اقتصادسرآمد - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی عملیاتساختمانی دومین مدرسه 15 کلاسه در شهرستان اردکان را آغاز کرد

1400/5/10
۱۹۳ پایگاه نماز جمعه، خطیبان زیر ۴۰ سال دارد

اقتصادسرآمد - سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: از مجموع ۸۹۱ پایگاه نماز جمعه در ۱۹۳ پایگاه از «رویش‌های انقلاب» به عنوان ائمه جمعه استفاده شد که حداقل سن آنها ۲۵ و حداکثر سن آنها ۴۰ سال است که از میان طلاب جوان، افضل و انقلابی حوزه‌ها علمیه انتخاب شده‌اند.

1400/4/28
اهدای دستگاه ویژه بیماران تنفسی و کرونایی به بیمارستان کودکان مفید

اقتصادسرآمد - بانک کارآفرین با اهدای یک دستگاه «اُسیلومتری» به بیمارستان کودکان مفید، امکان تشخیص آسان تر و سریعتر بیماری های تنفسی و عوارض ریوی ناشی از ویروس کرونا برای کودکان مراجعه کننده و سایر بیماران را فراهم کرد.

1400/4/26
گزارش عملکرد دیوان عدالت اداری از ابتدای سال

اقتصادسرآمد - حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، با حکم ریاست محترم قوه قضائیه، به سمت معاون اول قوه منصوب شد.

1400/4/26
تماس های روزانه مردم برای برخورد با سگ‌گردانی

اقتصادسرآمد - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برقراری ده‌ها تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برای برخورد با سگ‌گردانی در پارک‌ها، معابر و حتی آپارتمان‌های مسکونی خبر داد.

1400/4/26
اخبار روز
ضمیمه