اخبار روز
راه اندازی سامانه قیمت تمام شده درشهرداری تهران

اقتصادسرآمد - دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهر‌های ایران با بیان اینکه «منفعت مالی و کسب اعتماد مردم» مهمترین هدف در جذب سرمایه گذاری‌های خرد مردمی و هدف ما در برگزاری همایش است، گفت: اعتقاد داریم شهر‌ها بدون مشارکت مردم توسعه و پیشرفتی نخواهند داشت و این پول‌های خرد مردم است که می‌تواند یک شهر را بسازد.

1402/9/12
طرح من شهردارم دو، در منطقه یک آغاز شد

اقتصادسرآمد - طرح من شهردارم دو با حضور ۱۴۳ سفیر اداری از معاونت‌ها، ادارات و نواحی ۱۰ گانه منطقه یک آغاز شد.

1402/9/11
چرا بنیاد برکت به حوزه تامین امنیت غذایی ورود کرد؟

اقتصادسرآمد - مدیر عامل بنیاد برکت گفت: باتوجه به ضرورت تامین امنیت غذایی در کشور بنیاد برکت به صورت ویژه به این موضوع ورود کرد و بر مسئله تولید مواد غذایی متمرکز شد.

1402/9/6
واکنش آملی لاریجانی به اظهارات مسؤول سیاست خارجی اروپا

اقتصادسرآمد - رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات مسوول سیاست خارجی اروپا گفت: حمایت‌های غرب از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه، رفتار دوگانه غرب در برابر حقوق بشر را ظاهر ساخت.

1402/9/6
بسیج درتمامی بحران ها، رویدادها و مراسم های ملی و مذهبی در کنار مدیران شهری هستند

اقتصادسرآمد - همزمان با هفته بسیج، حمید جوانی شهردار منطقه سه با سرهنگ پاسدار محمد مهدی حسن‌زاده فرمانده سازمان بسیج شهرداری تهران دیدار و گفتگو کرد.

1402/9/5
بهره برداری از اولین مرکز تخصصی ورزش دارت در منطقه سه تهران

اقتصادسرآمد - اولین مرکز تخصصی ورزش دارت در مجتمع فرهنگی سئول با حضور حمید جوانی شهردار منطقه سه، مژگان رحمانی قهرمان مسابقات جهانی و مسئول آکادمی دارت منطقه سه، محمود افراخته معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، مهدی مسیبی شهردار ناحیه یک و جمعی از نخبگان ورزشی بطور رسمی آغاز به کار کرد.

1402/9/4
پرداخت هشتمین ماه حقوق بازنشستگان، بدون استقراض از نظام بانکی

اقتصادسرآمد - مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به رقم بالغ بر 40 هزار میلیارد تومان تعهدات و پرداختی‌های ماهانه این سازمان، از پرداخت هشتمین ماه مستمری نزدیک به 5 میلیون نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر این سازمان بدون استقراض از نظام بانکی برای تأمین منابع خبر داد و مجموع مبالغ پرداختی تأمین‌اجتماعی در این 8 ماه را بیش از 320 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

1402/9/4
جشنواره سراسری فرهنگی و ادبی «تیتوک» در هرمزگان فراخوان داد

اقتصادسرآمد - جشنواره سراسری فرهنگی و ادبی «تیتوک» در هرمزگان، با هدف صیانت از میراث فرهنگی ناملموس جزیره تمدنی قشم فراخوان داد.

1402/9/4
تردد خیابان شهید دادمان با اجرای خط کشی کانالیزه شد

اقتصادسرآمد - معاون حمل و نقل ترافیک منطقه دو تهران از اجرای عملیات خط کشی محوری در خیابان شهید دادمان به طول 2825 متر با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسریع در سهولت و تردد خودروها خبر داد.

1402/9/4
روند کاهشی قیمت مسکن از خردادماه امسال،کاهش یک میلیارد تومانی قیمت آپارتمان در پردیس

اقتصادسرآمد - رئیس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش قیمت مسکن از خردادماه سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: قیمت واحدهای مسکونی در شهر پردیس تا یک‌ میلیارد تومان کاهش یافته است.

1402/9/3
رکورد ۸.۵ درصدی رﺷﺪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻧﺎﺧﺎﻟﺺ داخلی در حوزه حمل و نقل

اقتصادسرآمد - مرکز آمار ایران اعلام کرد که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در حوزه مسکن بعد از تجربه نرخ رشد منفی ۱۵.۴ سال ۱۳۹۹ در پایان دولت دوازدهم، برای نخستین بار در شش ماهه نخست امسال علاوه بر ورود به روند افزایشی، به رکورد مثبت ۳.۸ رسید همچنین نرخ رﺷﺪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻧﺎﺧﺎﻟﺺ داخلی در حوزه حمل و نقل در شش ماه نخست امسال به مثبت ۸.۵ درصد رسیده است.

1402/9/3
فروش بلیط قطار ترکیبی کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه

اقتصادسرآمد - مرحله جدید فروش بلیط قطار ترکیبی تهران کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز میشود.

1402/8/29
احداث ۲۰۰ کیلومتر جاده در ترکمنستان توسط پیمانکاران ایرانی

اقتصادسرآمد - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه برای واگذاری پروژه‌های راه سازی ترکمنستان به شرکت‌های ایرانی توافق شده است، گفت:توافق اولیه برای احداث ۲۰۰ کیلومتر جاده در کشور ترکمنستان انجام شده که امیدواریم بتوانیم در این سفر، اجرای این مسیر را قطعی کنیم.

1402/8/28
اجرای پیوست رسانه ای پروژه های وزارت راه و شهرسازی

اقتصادسرآمد - رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی در پنجمین نشست رؤسای ادارات ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی این وزارتخانه از اجرای پیوست رسانه‌ای پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

1402/8/28
بازدید میدانی مبلغان نهاد مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در دانشگاه‌ها از ایزوایکو

اقتصادسرآمد - حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد واعظی مدیرکل امور مبلغان نهاد مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در دانشگاه‌ها؛ امروز من در ایزوایکو خودباوری و دست گذاشتن بر زانوی جوانان ایرانی را دیدم که برای کشور افتخار آفرینی کردند.

1402/8/27
«هویار» طرح ابتکاری برای شبکه سازی کودکان و مصرف هوشمندانه آب

اقتصادسرآمد - نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان شرکت آب، برق و تأسیسات قشم و ژئوپارک جهانی یونسکو قشم با موضوع محوری اجرای طرح ابتکاری هویار (شبکه کودکان همیار آب) برگزار شد.

1402/8/27
کارگاه های شبانه برای مرمت شهر پخش آسفالت در ۵ هزار نقطه و ۳۱۰ معبر شمال تهران

اقتصادسرآمد - عملیات پخش آسفالت در معابر شهری منطقه یک در ۸ ماه سال جاری با اجرای نهضت جهادی، در ۵ هزار نقطه و ۳۱۰ معبر منطقه یک اجرا و طی آن، آسفالت ریزی در سطح معابر و بزرگراه‌های منطقه یک از مرز ۶۵ هزار تن گذشت.

1402/8/23
احداث سازه های مخصوص دپوی شن مخصوص در شمال تهران

اقتصادسرآمد - طراحی، جانمایی و احداث سازه های مسقف مخصوص دپوی شن مخصوص در سطح نواحی دهگانه با هدف جلوگیری از تاثیر شرایط جوی بر روی کیسه ها و مشخص شدن محل دپو انجام شد.

1402/8/23
دریافت وام قرض الحسنه مهربانی ملی با احتساب میانگین کارکرد حساب

اقتصادسرآمد - متقاضیان دریافت وام قرض الحسنه بانک ملی ایران در طرح«مهربانی ملی» می‌توانند با میانگین کارکرد حساب و ضامن معتبر تا سقف 300 میلیون تومان (سه میلیارد ریال) وام دریافت کنند.

1402/8/23
آغاز زندگی مشترک بیش از 98 هزارجوان ایرانی با وام ازدواج بانک ملی ایران طی هفت ماه

اقتصادسرآمد - بانک ملی ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، پرداخت وام ازدواج جوانان را از مهم ترین سیاست‌های خود می داند و آن را بی وقفه پرداخت می کند.

1402/8/23
اخبار روز
ضمیمه