تاریخ انتشار:1402/8/29
فروش بلیط قطار ترکیبی کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه

مدیر عامل راه‌آهن خبر داد:

فروش بلیط قطار ترکیبی کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه

اقتصادسرآمد - مرحله جدید فروش بلیط قطار ترکیبی تهران کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز میشود.

به گزارش اقتصادسرآمد، دکتر سید میعاد صالحی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، از آغاز مرحله جدید فروش بلیط قطار ترکیبی تهران کربلا از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه خبر داد.
دکتر صالحی با اشاره به نحوه سیر قطار ترکیبی بیان نمود: طبق برنامه ریزی های انجام شده قطار ترکیبی تهران کربلا روزهای شنبه از ایستگاه تهران حرکت میکند و مسافرین پس از عبور از مرز شلمچه، با اتوبوس از شلمچه تا بصره را طی نموده و از آنجا مجددا با قطار تا کربلا سیر خواهند نمود. 
قطار برگشت نیز از شهر کربلا صبح روزهای شنبه هر هفته به سمت بصره و از انجا با اتوبوس به مرز شلمچه و از شلمچه تا ایستگاه نهایی تهران بوسیله قطار حرکت میکند.
مدیر عامل راه‌آهن در خصوص نوع قطارهای مورد استفاده نیز گفت: قطار داخل ایران برای کلیه مسافرین ۴ تخته ۴ ستاره می‌باشد و در داخل عراق انواع اتوبوسی درجه ۱، اتوبوسی وی آی پی و کوپه ای می‌باشد. 
گفتنی است هموطنان گرامی می‌توانند از زمان تعیین شده با توجه به نکات مربوطه از جمله دارا بودن گذرنامه معتبر، به صورت اینترنتی و یا به طور همزمان از طریق دفاتر فروش حضوری بلیط قطار اقدام به خرید بلیط نمایند.

برچسب ها : راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران بلیط قطار ترکیبی قطار ترکیبی کربلا

اخبار روز
ضمیمه