تاریخ انتشار:1401/3/31
۱۱هیدروگراف نمونه ارگان‌ها و شرکت‌های دریایی و نقشه‌برداری معرفی شدند

۱۱هیدروگراف نمونه ارگان‌ها و شرکت‌های دریایی و نقشه‌برداری معرفی شدند

اقتصادسرامد - در مراسم روز جهانی هیدرروگرافی که به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی برگزارشد، از هیدروگرافان نمونه سال ۱۴۰۱ تقدیر شد.

به گزارش اقتصادسرآمد، در مراسم روز جهانی هیدروگرافی که با حضور اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی و روسای سازمان  نقشه برداری کشور و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و فعالان شرکت‌های آبنگاری و نقشه‌برداری برگزار شد، از هیدروگرافان نمونه سال ۱۴۰۱ قدردانی شد.
براساس این گزارش، محمد‌حسن خدام محمدی(پیشکسوت نمونه هیدروگرافی)، محمدرضا رستمی‌لر(رئیس اداره عملیات ناوبری و تجهیزات)، پیمان زارعیان(رئیس اداره آبنگاری و نقشه‌برداری مناطق ساحلی) به عنوان هیدروگرافان نمونه سازمان نقشه‌برداری کشور در سال ۱۴۰۱ معرفی شدند.
در این مراسم همچنین از منصور شفیعی(مدیرجمع‌آوری داده‌های دریایی) و حیدر خجسته کارشناس خبره هیدروگرافی) سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح نیز قدردانی به عمل آمد.
از ستاد کل نیروهای مسلح نیز ناوسالار دوم دکتر حامد دلدار(کارشناس زیرساخت‌های نوین پژوهشی در حوزه هیدروگرافی) و ناخدا یکم حمید حمیدی(کارشناس داده‌های مکانی) به عنوان هیدروگرافان نمونه در سال جاری معرفی شدند.
همچنین در مراسم از آرام پویامهر(کارشناس نقشه‌برداری و هیدروگرافی اداره‌کل مهندسی سواحل و بنادر) و سید ‌صادق بازگشا( کارشناس هیدروگرافی بندر خرمشهر) به عنوان هیدروگرافان نمونه سازمان بنادرودریانوردی تقدیر شد.
محمود حق‌پرست کیسمی( نقشه‌بردار و هیدروگراف) و محمد نعیمی نازپرور( نقشه‌بردار و هیدروگراف) نیز به عنوان هیدروگرافان نمونه شرکت مهندسان مشاور در مراسم روز جهانی هیدروگرافی مورد تجلیل قرار گرفتند.

برچسب ها : اقتصاد سرامد بنادر دریا نوردی

اخبار روز
ضمیمه