تاریخ انتشار:1402/3/9
پرداخت بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی توسط بانک سپه

در دوماه نخست سال جاری؛

پرداخت بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی توسط بانک سپه

اقتصادسرآمد- بانک سپه در۲ماه اول امسال در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ ۱۷هزار و ۸۷۴ میلیاردو۵۲۷ میلیون ریال در قالب بیش از ۱۳هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری و ... پرداخت کرده است.

به گزارش اقتصادسرآمد، این بانک در دوماه نخست سال جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ ۱۷ هزار و ۸۷۴ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال در قالب بیش از ۱۳ هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغالزائی سازمان‌های حمایتی و کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی پرداخت کرده است.
این بانک که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است، در دوماه نخست سال جاری به ۳ هزار و۸۴۴ پرونده به میزان ۷ هزار و ۸۴۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴ درصد پرداخت کرده است.
این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه در مدت اشاره شده ۳ هزار و ۳۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای ۵ هزار و ۴۶۴ فقره پرونده اختصاص داده است.
بانک سپه همچنین مبلغ ۱,۳۶۰ میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال جمعاً بابت ۱۱۳۰ فقره تسهیلات اشتغالزائی به سازمان‌های حمایتی از محل سهمیه ابلاغی قانون بودجه سال ۱۴۰۱، در دوماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.
این بانک همچنین تعداد ۲۹۴۰ فقره پرونده تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در اجرای قانون جهش تولید مسکن در دوماه نخست سال جاری به مبلغ ۵ هزار و ۲۸۹ میلیارد و ۵۵ میلیون ریال اختصاص داده است.
لازم به ذکر است بانک سپه از تاریخ ابلاغ قانون جهش تولید مسکن تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری به بیش از ۳۷ هزار فقره پرونده تسهیلاتی مبلغ ۳۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال پرداخت کرده است.

برچسب ها : بانک سپه افزایش تسهیلات ارائه تسهیلات تکلیفی

اخبار روز
ضمیمه