بوشهر، میزبان نخستین نمایشگاه صنایع دریایی  و دریانوردی ایران

 نمایشگاه صنایع دریایی بوشهر فرصتی مغتنم برای توسعه صنعت دریا پایه  نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر روز دوازدهم تا پانزدهم دی ماه سالجاری میزبان نخستین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران است.
به گزارش اقتصادسرآمد، دبیر برگزاری نمایشگاه در این رابطه به ایرنا اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران در گروه‌های کالایی مربوط با بنادر و کشتیرانی، سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات دریایی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری، صنایع فراساحلی، تحقیقات و آموزش دریایی ، فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را گرد هم می‌آورد.
اسماء برمایه افزود: صنایع مرتبط با اقتصاد دریا پایه با حضور در نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران می‌‎توانند فرصت رونق جدیدی را برای توسعه فعالیت‌های خود فراهم ‌کنند.
دبیر نخستین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران یادآور شد: باتوجه به رشد روزافزون صنایع دریایی و دریانوردی، نمایشگاه صنایع دریایی و دریا نوردی ایران یک فرصت بسیار عالی برای شرکت‌های این صنعت به شمار می‌رود تا محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کنند.
وی عنوان کرد: نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران به عنوان یک پل ارتباطی بین شرکت‌ها و مشتریان، امکان مناسبی برای معرفی تجهیزات جدید، محصولات و خدمات فراهم می‌آورد.
برمایه ادامه داد: شرکت در این نمایشگاه، به صنایع فرصت می‌دهد تا با دیدار با مشتریان جدید و قدیمی، جلب حمایت سازمان‌های دولتی ذیربط و ایجاد بسترهای مناسب به منظور جذب سرمایه گذار، روابط تجاری خود را تقویت کنند.
وی افزود: ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنایع و شرکت های دریایی، ارتقا رویکرد توسعه محصول و ایجاد ارتباط تجاری با سایر شرکا و همچنین جلب توجه مسئولان به لزوم توجه بیشتر به اقتصاد دریامحور به عنوان یک ضرورت ملی و ایجاد ارتباط بین کانون‌های تولید فناوری و شرکت‌های دانش بنیان با صنایع دریایی از اهداف مهم نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران است.
 نمایشگاه صنایع دریایی بوشهر فرصتی مغتنم برای توسعه صنعت دریا پایه 
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه