مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران

اختصاص ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو برای خرید آمبولانس دریایی جزیره خارگ

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو در قالب مسوولیت های اجتماعی برای خرید یک فروند شناور آمبولانس دریایی جزیره خارگ از توابع استان بوشهر اختصاص یافته است.
به گزار ش اقتصادسرآمد، عباس غریبی در حاشیه بازدید از پروژه های حوزه مسئولیت‌های اجتماعی پایانه‌های نفتی ایران در جزیره خارگ اظهار کرد: به زودی فرایند مناقصه خرید این شناور در کلاس« بی» با هماهنگی بهداشت و درمان صنعت نفت و تایید « اچ اس ای» شرکت ملی نفت انجام خواهد شد .
وی افزود: خرید و استقرار این شناور آمبولانس دریایی با چهار تخت، دغدغه مردم جزیره در شرایط اضطراری برای اعزام بیماران را برطرف می‌کند.
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: تامین اعتبار خرید ۲ فروند شناور مقابله با رفع آلودگی نیز انجام شده و با خرید این شناورها گام اساسی در راستای حفظ محیط زیست دریایی برداشته می‌شود.
وی گفت: نگاه ما اهتمام به رفع محرومیت و کمک به توسعه جزیره خارگ در راستای خدمت رسانی بهتر به میزبانان بزرگترین پایانه صادراتی مواد نفتی کشور است.
غریبی یادآور شد: از فرصت طلایی که وزارت نفت و شرکت ملی نفت در قالب مسئولیت های اجتماعی ایجاد کرده اند برای توسعه و تحولات مثبت در جزیره خارگ بهره خواهیم برد.
در این بازدید وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شامل ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی ، پیاده رو و روشنایی خیابان حد فاصل منازل ۲۸ دستگاه فرهنگیان تا باغ پرندگان و ساخت پل میترینگ ساحل آذرپاد بررسی شد.
 اختصاص ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو برای خرید آمبولانس دریایی جزیره خارگ
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه