تاکید بر تداوم حمایت های بانک شهر از خط6 متروی پایتخت


سرپرست بانک شهر با اشاره به تاثیر گسترده حمایت های بانک شهر از توسعه حمل و نقل عمومی و به خصوص خطوط مترو در کلان شهرهای کشور،گفت: حمایت های این بانک از خطوط ریلی پایتخت در صورت عمل به تعهدات از سوی شهرداری ادامه خواهد یافت.
به گزارش اقتصاد سرآمد ، در حاشیه بازدید شهردار تهران از خط ۶ مترو که باحضور احمد درخشنده سرپرست بانک شهر و جمعی از مدیران ارشد شهرداری پایتخت برگزار شد، بر نقش این بانک در توسعه حمل و نقل عمومی در شهر تهران تاکید شد.
احمد درخشنده در حاشیه این بازدید با اشاره به امضاء تفاهمنامه بانک شهر با شهرداری تهران برای تکمیل خط ۶ در سال ۹۴ ، گفت: بر اساس این تفاهمنامه بانک شهر متعهد شد ۳۶۰۰ میلیارد تومان برای توسعه این خط اختصاص دهد.
وی با بیان اینکه بانک شهر، بیش تر از تعهدات خود برای تامین مالی این خط تلاش کرده است، تصریح کرد: پیمانکاران می‌توانند شهادت دهند که طی این مدت بانک شهر به هیچ عنوان دست از حمایت نکشیده است.
درخشنده تصریح کرد: معتقدیم در یک کار گروهی باید انتظارات بانک شهر نیز مرتفع شود چرا که علاوه بر تعهداتی که در ابتدا برای توسعه خط ۶ مترو دادیم، دو دوره نیز اوراق مشارکت منتشر و در یک دوره نیز اوراق از سوی این بانک تضمین شده است.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با پایبندی بانک و شهرداری به تعهدات تعیین و موافقت شده، گام های اساسی و محکمی در جهت سرعت بخشیدن به اجرای برنامه توسعه حمل و نقل درون شهری و ارتقای رفاه شهروندان برداشته شود.
  تاکید بر تداوم حمایت های بانک شهر از خط6 متروی پایتخت
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه