دیدار مدیر کل بانک قوامین استان قم با دبیر شورای عالی حوزه های علمیه و امام جمعه قم


 مدیر کل بانک قوامین استان قم با آیت الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه ،امام جمعه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد
 به گزارش اقتصاد سرآمد ،  در ابتدای جلسه دبیر شورای عالی حوزه های علمیه  کشور ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل شعب استان قم ، ابراز داشتند که خدمت در شهر کریمه اهل بیت(س) توفیق بسیار ارزشمندی است و بایستی قدر آن را دانست. امام جمعه قم درخصوص مسائل اقتصادی روز، جنگ روانی که دشمن به راه انداخته ، رفتارها  و آسیب های اجتماعی و معیارهای دینداری توضیحاتی را ارائه و اظهار داشت انقلاب اسلامی انقلاب محکمی است ،که ریشه در اسلام دارد.
عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن اظهار رضایت از عملکرد بانک قوامین اظهار داشت خروجی کار بانک بایستی خدمت به مردم،جامعه و تسهیل کار مردم باشد.
این گزارش حاکی است مدیرکل شعب استان قم نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک قوامین توضیحاتی را در خصوص جایگاه این بانک در استان بین سایر بانکها ارائه و از رویکرد این بانک در تقویت اقتصاد خانواده و کمک به اقتصاد مقاومتی سخن گفتند. مهرداد علیزاده، در پایان ضمن تقدیر از رهنمودهای حضرت ایت الله حسینی بوشهری استفاده از مطالب و رهنمودهای ارائه شده در این جلسه را سرمشقی برای ادامه کار در استان برای خود و سایر همکاران دانست.
دیدار مدیر کل بانک قوامین استان قم با دبیر شورای عالی حوزه های علمیه و امام جمعه قم
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه