دريافت تسهيلات ارزان قيمت با طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين


 بانک اقتصادنوين باهدف افزايش قدرت خريد و حفظ سرمايه و پس انداز مشتريان و کمک به رونق و شکوفايي چرخه اقتصادي کشور، طرح «کوشان» را معرفي کرد. 
 به گزارش اقتصاد سرآمد، طرح تسهيلاتي «کوشان» فرصت خوبي را براي سپرده گذاران حقيقي و حقوقي اين بانک فراهم کرده تا بتوانند ضمن دريافت سود سپرده، تا 80 درصد مبلغ سپرده خود، بدون نياز به ضامن و در کمترين زمان ممکن تسهيلات ارزان قيمت دريافت کنند. نرخ سود يا کارمزد تسهيلات در طرح «کوشان» متغير بوده و به نسبت نرخ سود سپرده دريافتي توسط مشتري بابت سپرده توديع شده و دوره زماني بازپرداخت تسهيلات بين چهار تا 18 درصد تعيين شده است.
خريد محل کار، خريد خودرو، تأمين سرمايه در گردش، بهسازي و تجهيز ملک (محل کار/ مسکوني)، خريد کالا، ابزار کار و لوازم يدکي و خريد کالا هاي مصرفي بادوام از جمله مواردي است که مشتريان ارجمند مي‌توانند براي انجام آن از تسهيلات طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين با شرايط بازپرداخت انتخابي بهره‌مند شوند. 
مشتريان ارجمند مي توانند براي کسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اين طرح به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند. 

دريافت تسهيلات ارزان قيمت با طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه