کارگران نگران شب عید و آینده شغلی

کیان تایر در معرض خطر


کارگران کیان تایر نسبت به آینده ابراز نگرانی کردند.
به گزارش اقتصاد سرآمد، کارگران کارخانه کیان تایر در تماس با خبرنگار ایلنا، نسبت به آینده شغلی خود ابراز نگرانی کردند؛ این کارگران می‌گویند: هیچ امیدی نداریم که سال بعد یا سال بعدتر همچنان سر کار باشیم ضمن اینکه در یکسال اخیر، از میزان حقوق و مزایای مزدی ما کاسته شده است.
این کارگران در توضیح بیشتر افزودند: در سال ۸۷ به دلیل عدم پرداخت حقوق کارگران برای چند ماه متوالی توسط مالک و توقف کامل تولید، کارگران معترض شدند و در آن سال، کارخانه زیر نظر هیات حمایت از صنایع دولت قرار گرفت. تا یکسال پیش (آذرماه ۹۹) کارخانه زیر نظر هیات حمایت بودند و روزمرگی کارخانه می‌گذشت اما سال قبل، حکم ورشکستگی کارخانه آمد و کارخانه زیر نظر هیات ورشکستگی قوه قضاییه قرار گرفت؛ از پارسال اوضاع خیلی بدتر شد. در دو یا سه سال پیش، کارخانه با کمک هیات حمایت از صنایع، به یک روال منطقی رسیده بود و میزان تولید نسبتاً خوب بود اما به اعتراضات پرسنل هیچ توجهی نکردند و حکم ورشکستگی صادر شد.
آن‌ها ادامه دادند: الان مسائل بسیاری به خاطر ورشکستگی بروز کرده است مثلاً سرمایه‌گذار جدید به خاطر همین عنوان ورشکسته می‌ترسد .
کیان تایر در معرض خطر
ارسال دیدگاه
دیدگاه شما | 1 دیدگاه
کیان 1400/10/11 - 14:32
سلام لطفا الان بیاید برای تهیه گزارش و ببینید شرکت و چطور به خاک سیاه نشوندن در عرض چند ماه و تولید صفر شده و مدیر عامل هم راحت ول کرد و رفت بدون پاسخگویی
rateup 0
 ratedown 0
اخبار روز
ضمیمه