تاریخ انتشار:1401/6/7
استقرار و فعالیت نیروهای خدمات شهری منطقه 2در پایانه مرزی زرباطیه

استقرار و فعالیت نیروهای خدمات شهری منطقه 2در پایانه مرزی زرباطیه

اقتصاد سرآمد، شهردار منطقه 2از پیش بینی تمهیدات لازم برای استقرار و فعالیت نیروهای خدمات شهری، درپایانه مرزی زرباطیه واقع در مرز مهران خبر داد.


به گزارش اقتصادسرآمد از روابط عمومی شهرداری منطقه2، مهدی صالحی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت:  با توجه به برنامه ستاد اربعین شهرداری تهران مبنی بر ارائه خدمات مناسب به زائران ،برنامه ریزی های لازم جهت استقرار نیروهای خدمات شهری منطقه  دو در پایانه مرزی زرباطیه صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه مرز بین المللی مهران یکی از مهمترین مرزهای زمینی کشور است گفت: با توجه به اینکه مرز مهران در سال های گذشته مورد استقبال چشمگیر مردم سراسر کشور در ایام اربعین بوده، در سال جاری نیز با تدابیر ستاد اربعین، مناطق ۵ و ۱۱ در پایانه مرزی مهران و منطقه۲ در پایانه زرباطیه مستقر و به ارائه خدمات می پردازند. شهردار منطقه با بیان اینکه براساس  تجربیات گذشته، برنامه ریزی لازم برای خدمات رسانی مناسب صورت گرفته است، افزود: براساس برنامه پیش بینی شده 140 نیروی خدمات شهری به صورت دو تیم  در پایانه مرزی زرباطیه مستقر و به پاکسازی مسیر می پردازند.
به گفته صالحی نیروهای خدمات شهری از 14 شهریور درمحل مستقر شده و پاکسازی، رفت وروب پایانه زرباطیه واقع درمرزمهران انجام و پس از اربعین نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در حال حاضر تمهیدات لازم برای استقرار نیروها در محل پیش بینی شده است .

برچسب ها : ستاد اربعین شهرداری پایانه مرزی زرباطیه مرزمهران خدمات شهری شهرداری

اخبار روز
ضمیمه