تاریخ انتشار:1401/6/11
فراخوان دعوت از شهروندان برای پیوستن به پویش خادم منتظر

شهرداری منطقه دو اعلام کرد:

فراخوان دعوت از شهروندان برای پیوستن به پویش خادم منتظر

اقتصادسرآمد - روابط عمومی شهرداری منطقه دو پایتخت اعلام کرد:براساس فراخوان ستاد مردمی خادم منتظر، علاقه‌مندان به خدمت رسانی به زائران در مراسم اربعین تا ۱۲ شهریور ماه فرصت دارند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

به گزارش اقتصادسرآمد مهدی صالحی شهردار منطقه دو با اشاره به این فراخوان گفت: با توجه به حضور میلیونی زائران ایرانی در مراسم پیاده روی اربعین، مدیریت شهری تهران همچون سال های گذشته بحث خدمت رسانی به زائران را با مشارکت مردم  در دستور کار قرار داده است.
وی  با اشاره به ضرورت مردمی کردن مراسم اربعین افزود: درهمین راستا پویش خادم منتظر  اجرا می شود که در این پویش مردمی از شهروندان دعوت بعمل می آید تا در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مشارکت کنند.
وی افزود: علاقه مندان به مشارکت در این پویش می توانند در حوزه‌های خدمات شهری، خدمات فرهنگی - هنری، خدمات آموزشی، خدمات گفتمانی - تبلیغی و خدمات سلامت و پزشکی به شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی اربعین خدمت کنند.
صالحی افزود: خادمان زوار پیاده روی اربعین از ۱۴ شهریور ماه به مدت دو هفته به کشور عراق اعزام و خدمت رسانی خود را به عاشقان حسینی آغاز می‌کنند.
براساس این گزارش، مهلت ثبت نام این فراخوان تا ۱۲ شهریورماه است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به نشانی اینترنتی khadem.tehran.ir  مراجعه یا با شماره ۱۳۷ تماس گیرند.

برچسب ها : پیاده روی اربعین جاماندگان شهرداری منطقه دو

اخبار روز
ضمیمه