تاریخ انتشار:1401/7/11
آتش نشانان، ایثارگران صحنه های بحران هستند

شهردار منطقه 2:

آتش نشانان، ایثارگران صحنه های بحران هستند

اقتصاد سرآمد- شهردار منطقه 2 دردیدار با فرمانده هان ایستگاه های آتش نشانی منطقه 2 گفت: آتش نشان ها، دلیرمردانی هستند که با ایثارگری و جان فشانیهایشان، صحنه هایی خلق میکنند که به یادماندنی و غیرقابل توصیف است.به گزارش اقتصاد سرآمد، مهدی صالحی  در این دیدار که معاونین ، مدیران منطقه  حضور داشتند گفت فداکاری ها و حماسه آفرینی های آتش نشان های دریادل، در تاریخ ایران زمین، ثبت میشود و در ذهن و فکر مردم باقی می ماند. این انسانهای بزرگ، برای همه ما عزیز هستند و ما همواره قدردان فداکاری هایشان بوده و هستیم.
 وی با بیان اینکه روزآتش نشانی با هدف ترویج ایمنی و جلوگیری از حوادث در سطح کشور هم چنین یادآوری حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های; آتشنشانان ایران اسلامی در عرصه دفاع مقدس نامگذاری شده است ، گفت: آتش نشان های دلیر و ایثارگر با بذل جان خود برای نجات مردم به دل حادثه ها می روند و همه ما وظیفه داریم تا یاد و خاطره شهدای آتش نشان گرانقدر کشورمان را گرامی بداریم.
صالحی افزود: آتشنشانان ایثارگران بی نام و نشان صحنه های سخت و بحران هستند و اتفاقات تلخی مثل پلاسکو عمق از خودگذشتگی این عزیزان را بیشتر نمایان می کند.
گفتنی است  شهردار منطقه 2در پایان این دیدار ضمن تبریک هفتم مهر به ایثارگران عرصه آتش نشانی با اهدای لوح تقدیر و گل ازآتش نشانان  ایستگاه 27 تقدیر کرد.

برچسب ها : آتش نشان ها پلاسکو روزآتش نشانی

اخبار روز
ضمیمه