مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز  

تجلی فجر ۴۵ با بهره برداری از پروژه های مختلف در منطقه دو عملیات انتقال گاز 

اصفهان - مریم مومنی خبرنگار اقتصادسرآمد- مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز  ضمن تشریح اقدامات برجسته یک ساله این منطقه در در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از دستاوردهای جهادگران عرصه صنعت انتقال گاز در تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز اسدالله مهری  ، ایام دهه مبارک فجر را بازخوانی همدلی کارکنان جهادی در صنعت انتقال گاز دانست و گفت : در این راه پرفراز و نشیب هرچند مشکلات به ویژه در بخش تهیه قطعات و تجهیزات وجود داشت ، اما کارکنان خدوم منطقه دو عملیات انتقال گاز از هیچ کوششی دریغ نورزیدند. 
اسدالله مهری گفت : برای به حداقل رساندن آسیب ها به خطوط  ، ایمن سازی خطوط  سراسری در تلاقی با جاده ها ، تعویض شیرهای مسیر خطوط انتقال گاز ،  تزریق گاز خط ۳۰ اینچ کمربندی یزد به طول ۱۳ کیلومتر انجام شد. ایشان افزود ، تنش زدایی از خط لوله انشعاب شهرک صنعتی مبارکه بر اثر فرونشست زمین و اتصال انشعاب جدید افجان از خط چهارم سراسری و تزریق گاز ، از جمله اقداماتی بود که در راستای پیشگیری از  وقوع  اتفاقات ناگوار ، به انجام رسید. 
وی بیان کرد ، به منظور حفظ سرمایه ملی ، نشت یابی خطوط لوله و رفع نشتی ،  تعویض پوشش خطوط  لوله و پیگرانی تمیز کننده از جمله اقداماتی بود که در این زمینه انجام شد. 
اسدالله مهری در ادامه گفت : در راستای بهبود فرایند ها اقداماتی از قبیل بازنویسی برنامه PMS یکی از تاسیسات منطقه  ، تعویض و به روز رسانی سیستم های ESD  و F&G یکی از تاسیسات منطقه  ،  تعویض و ارتقاء سیستم کنترل یک واحد توربوکمپرسور ، همگی از جمله ملزوماتی بود که در راستای پیشگیری از زیان های حاصل از توقف انتقال گاز صورت پذیرفت . ایشان نصب سیستم پردازش ارتعاشات بر روی یک واحد توربین ژنراتور برای اولین بار در شرکت انتقال  گاز ایران ، و انجام ۵۵ مورد تعمیرات سطح مختلف توربوکمپرسور ها کوشش و تلاش وصف ناپذیرکارشناسان منطقه بود تا به هنگام  سرمای زمستان و نیاز هموطنان به گاز طبیعی هیچگاه با افت فشار مواجه نشویم . 
تجلی فجر ۴۵ با بهره برداری از پروژه های مختلف در منطقه دو عملیات انتقال گاز 
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه