مدیرعامل بانک صنعت و معدن:

استفاده از ظرفیتهای بانکی برای برون رفت از شرایط کنونی

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک از تمام ظرفیت های خود برای مشارکت در حل مشکلات اقتصادی کشور در شرایط حاضر استفاده خواهد کرد.
به گزارش روزنامه اقتصادسرآمد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وی که در نشست صمیمانه با فرزندان شهدا و ایثارگران بانک سخن می گفت، ضمن بیان مطلب یاد شده افزود: داشتن سازمانی پویا و دانش محور که بتواند با انطباق با شرایط نوین داخلی و بین المللی به ماموریت های خود عمل کند نیازمند برنامه ریزی پویا و علمی است.
حسین مهری در این نشست نقش بانک صنعت و معدن را در اقتصاد کشور، بویژه در شرایط کنونی، بسیار موثر و حساس توصیف کرد و افزود: این بانک می تواند در رفع مشکلات اقتصادی ایران گام های اساسی بردارد.
وی مدیریت دانش و تقویت بدنه کارشناسی بانک را مورد تاکید قرار داده و بیان داشت: شناسایی همکاران خلاق و نوآور در جهت ارتقاء به سطوح مدیریتی از سیاست هایی است که در بانک صنعت و معدن دنبال می شود.
حسین مهری در این دیدار افزود: تشکیل شورای راهبردی با کمیته های ویژه برای ارتقاء سطح خدمت رسانی، نوآوری، بررسی مشکلات کارمندان و دستیابی به وضعیت مطلوب از دیگر برنامه های این بانک است.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانفشانی های ایثارگران در دوران دفاع مقدس، حفظ و صیانت از میراث گرانبهای آنان و ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران را وظیفه ای همگانی دانست و افزود: مردم کشور ما هرگز ازخود گذشتگی آن بزرگان را از یاد نخواهند برد.
وی تصریح کرد: شما فرزندان شهدا و ایثارگران می توانید راه پدران خود را با تحصیل دانش و تجربه و خدمت به میهن اسلامی ادامه دهید و در این مسیر باید سپاسگزار زحمات مادرانتان باشید که در تربیت و هموار ساختن مسیر پیشرفت شما کوشیده اند.
استفاده از ظرفیتهای بانکی برای برون رفت از شرایط کنونی
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه