مرتضایی:

بانک مهر اقتصاد گام های موثری در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشته است


به گزارش اقتصاد سرآمد - عضو هیئت مدیره بانک با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی،خاطر نشان کرد: بانک مهر با تامین اعتبار بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی به سهم خود در حمایت از کالای ایرانی و ایجاد اشتغال پایدار سهیم بوده است.
 عضو هیئت مدیره بانک در بازدید از شعب استان بوشهر، ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد در زمینه اقتصاد مقاومتی گام های موثری برداشته است.
یوسف مرتضایی - عضو هیئت مدیره بانک مهر اقتصاد-  به همراه مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک، در سفر به استان بوشهر از شعب شهرستان های جم، عسلویه، کنگان و دشتی بازدید به عمل آوردند و ضمن دیدار و تبادل نظر با همکاران و بازدید از سایت پتروشیمی زاگرس در نشست مجمع حسابرسی سال 96 استان شرکت کردند.
عضو هیئت مدیره بانک با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و تولید کنندگان ملی، خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی گام های موثری برداشته و با تامین اعتبار بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی به سهم خود در حمایت از کالای ایرانی و ایجاد اشتغال پایدار سهیم بوده است.
مرتضایی با بیان این که شبکه بانکي يکي از ابزار مهم اقتصادي در راستاي فعاليت در حوزه پولي و بانکي است، خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد علاوه بر احساس تکلیف در عرصه حمایت از اقتصاد داخلی در زمینه مسئوليت هاي اجتماعي نیز حضور موثری دارد که درختکاری 180 دهکتاری در استان خوزستان از جمله اقدامات بانک در این حوزه است.
مرتضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مولفه های مهم و تاثیر گذار در بهره وری و سود آوری، ابراز داشت: برای افزایش سود آوری نباید به درآمدهای حاصل از واگذاری تسهیلات و بانکداری متکی باشیم بلکه می توان با استفاده از ارائه خدمات کارمزدی سود مورد نظر را تامین نمود.
وی تلاش، همدلی و برنامه ریزی منسجم و دقیق را پیش نیاز دست یابی به اهداف و ماموریت های بانک دانست و ابراز داشت: فروش املاک مازاد، وصول مطالبات و مصرف بهینه منابع از مهمترین راهکارهای ارتقاء بهره وری هستند که باید در اولویت برنامه ها قرار گیرند.
در ادامه، عبدالرحیم دشمن زیاری  رئیس اداره امور شعب استان بوشهر  گزارشی از عملکرد بانک در هشت ماهه نخست سال 97 و اقدامات صورت گرفته در زمینه طرح ارتقاء سود آوری و نسیم مهر از ابتدای ابلاغ تا کنون ارائه کرد ./ روابط عمومی بانک مهر اقتصاد
 بانک مهر اقتصاد گام های موثری در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشته است
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه