جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح نشست فراکسیون مستقلین با دکتر لاریجانی

: صدا و سیما حرمت مجلس را نگه نمی‌دارد

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در بعضی از رسانه‌ها مانند صدا و سیما حرمت مجلس را نگه نمی‌دارند و عبارت‌هایی منفی را علیه مجلس به کار می‌برند.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست فراکسیون مستقلین ولایی در شامگاه یکشنبه (9 دی ماه) با دکترلاریجانی، اظهار داشت: فراکسیون مستقلین ولایی استراتژی حل مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار داده و مقرر شده در زمان ارائه لایحه بودجه به‌جای کارهای تکراری چند پیشنهاد کارشناسی مناسب در خصوص اصلاح نظام بودجه و اصلاح روند بودجه را داشته باشیم.
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهادات زیادی در خصوص بودجه سال 97 ارائه شد اما بیشتر پیشنهادات به تصویب مجلس نرسید، بیان کرد: فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تصمیم گرفت روی چند پیشنهاد اساسی کار کند و چند مصوبه اصلی را برای بودجه سال 98 داشته باشد.
فراکسیون مستقلین پیشنهاداتی را خصوص بودجه 98 در مجلس ارائه می‌کند
وی با بیان اینکه فراکسیون چند پیشنهاد اساسی در زمینه ارتقا سطح معیشت مردم، کمک به جوانان بیکار در بحث اشتغال و کمک به اتولید، افزایش درآمد دولت و کاهش وابستگی دولت به پول نفت را در مجلس مطرح خواهیم کرد، افزود: ابتدا مقرر شد تا پشتوانه قبلی را در خصوص این پیشنهادات از رئیس مجلس داشته باشیم.
جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه موضوع بعدی که در جلسه با دکترلاریجانی مطرح شد، هجمه‌های بیکران علیه مجلس است، ادامه داد: متاسفانه اکنون هجمه‌های سنگینی علیه مجلس مطرح می‌شود و به همین جهت، اتخاذ تدابیری برای حفظ شأن مجلس در جلسه با دکترلاریجانی مورد بحث قرار گرفت.
صدا و سیما حرمت مجلس را نگه نمی‌دارد
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بعضی از رسانه‌ها مانند صدا و سیما حرمت مجلس را نگه نمی‌دارند و عبارت‌هایی منفی را علیه مجلس به کار می‌برند.
وی با اشاره به اینکه مجلس نیز مانند صدا و سیما یک نهاد است، افزود: بعضی از کارکنان صدا و سیما در پخش فیلمی از شبکه کیش دچار اشتباه شدند، آیا باید کل صدا و سیما را زیر سوال برد؟
جعفرزاده ایمن‌آبادی اظهار داشت: فرض کنیم 2 نماینده مجلس دچار اشتباه شده‌اند، آیا باید کل مجلس را به خاطر رفتار این 2 نماینده مجلس زیر سوال برد؟

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهکارهایی برای در راس امور بودن مجلس را با دکترلاریجانی مطرح کردیم و ایشان نیز راهکارهای خوبی را ارائه کردند.

وی با اشاره به لزوم حفظ شان مجلس، افزود: دولتمردان نیز باید تدابیری بی‌اندیشند تا شأن نمیاندگان حفظ شود.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحثی نیز در مورد حضور طالبان در ایران مطرح شد، بیان کرد: توضیحاتی را در این زمینه از رئیس مجلس خواستیم و آقای لاریجانی نیز توضیحات خوبی را دادند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در استراتژی‌های کشور باید منافع ملی را در اولویت قرار دهیم، گفت: با توجه به اینکه نیمی از خاک افغانستان در اختیار طالبان است فکر می‌کنم مذاکره با طالبان استراتژی خوبی است و باید عاقلانه رفتار کنیم و به جای رفتارهای احساسی مناسب ات که منافع ملی را در اولویت قرار دهیم./
: صدا و سیما حرمت مجلس را نگه نمی‌دارد
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه