تاریخ انتشار:1402/8/23
احداث سازه های مخصوص دپوی شن مخصوص در شمال تهران

احداث سازه های مخصوص دپوی شن مخصوص در شمال تهران

اقتصادسرآمد - طراحی، جانمایی و احداث سازه های مسقف مخصوص دپوی شن مخصوص در سطح نواحی دهگانه با هدف جلوگیری از تاثیر شرایط جوی بر روی کیسه ها و مشخص شدن محل دپو انجام شد.


به گزارش اقتصادسرآمد، احسان خیراتیان صفائی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با شروع فصل بارش و به منظورآمادگی تجهیزات و ماشین آلات و آماده باش نیروی انسانی، ستاد برف روبی منطقه یک تشکیل و رصد وضعیت ادوات، تجهیزات و بررسی عملکرد پیمانکاران مربوطه انجام شد.
او افزود: در همین راستا تجهیز یک سایت برفروبی اصلی و 12 سایت برفروبی فرعی در سطح منطقه یک، طراحی، جانمایی و احداث بیش از 50 سازه مسقف مخصوص دپوی شن مخصوص در سطح نواحی که تا کنون 20 سازه آن نصب و ما بقی تا پایان آبان ماه به اجرا می رسد و تجهیز سایت های برفروبی، معابر اصلی و ایستگاه های مترو به بیش از 500 هزار کیسه ی شن مخصوص که تا کنون 250 هزار کیسه آن جانمایی شده از جمله اقدامات انجام شده است.
صفائی گفت: نگهداشت شهر با نگاه ویژه بر کنترل انهار و نظارت مستمر بر عملیات لایروبی و رفع آبگرفتگی های سطح محدوده منطقه و همچنین خدمات رسانی به شهروندان با اجرای سناریوهای بارش برف و باران و تدوین طرح های ویژه نگهداشت در حال انجام است.
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست خاطر نشان کرد: سایت های اصلی و فرعی موجود در نواحی دهگانه، آماده تجهیز ادوات و استقرار ماشین آلات برفروب در فصول سرد در سال جاری خواهند بود.

۱۳:۱۲

برچسب ها : کیسه شن سازه های مسقف خدمات شهری و محیط زیست

اخبار روز
ضمیمه