درنخستین دوره مسابقات تخصصی بنادر شمالی کشور صورت گرفت

بندر انزلی قهرمان رقابت های جستجو و نجات دریایی  بنادر شمالی ایران


نخستین دوره مسابقات تخصصی جستجو و نجات دریایی بنادر شمالی کشور-به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد و در این رقابت ها بندر انزلی به جایگاه نخست دست یافت.
به گزارش اقتصادسرآمد، عباس نجفی به ایرنا گفت: دست کم ۱۵ نفر از بنادر انزلی، نوشهر و امیر آباد در این مسابقات به منظور حفظ آمادگی کارکنان شاغل در حوزه جستجو و نجات دریایی در رشته های شنا، احیای فرد مصدوم، غواصی، پرتاب حلقه و تیم پزشکی در حوضچه بندر نوشهر با هم رقابت کردند که در نهایت تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان (انزلی) با کسب ۳۸ امتیاز در سکوی قهرمانی ایستاد.عباس نجفی افزود: در این رقابت ها بنادر نوشهر و امیرآباد با کسب ۳۴ و ۳۱ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی ادامه داد: در این دیدار ها «حیدر بابایی» از بندر امیر آباد مازندران به عنوان فنی ترین و حرفه ای ترین شرکت کننده مسابقات مقدماتی جستجو و نجات دریایی بنادر شمالی کشور معرفی و برگزیده شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: نفرات برتر این رقابت ها جواز حضور در مسابقات سراسری تیم های جستجو و نجات دریایی بنادر کشور را کسب خواهند کرد.
نجفی افزود: آیین اختتامیه این مسابقات مقدماتی قرار است با حضور مسوولان و اهدای لوح سپاس به نفرات برتر برگزار شود.اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر مستقر است.
بندر انزلی قهرمان رقابت های جستجو و نجات دریایی  بنادر شمالی ایران
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه