تاریخ انتشار:1402/3/2
بانک صنعت و معدن ۲۸۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق اقتصادی پرداخت کرد

بانک صنعت و معدن ۲۸۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق اقتصادی پرداخت کرد

اقتصادسرآمد -مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: ۲۸۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به منظور تامین مالی به سه هزار واحد صنعتی در نقاط مختلف کشور طی یک دهه اخیر پرداخت شد.

به گزارش اقتصادسرآمد،علی خرسندیان در حاشیه افتتاح طرح‌های صنعتی در شهرستان گرمسار استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بانک صنعت و معدن در بخش‌های مختلف مانند نیروگاه‌ها، شرکت‌های فولادی، پتروشیمی، کاشی و سرامیک و دانش‌بنیان‌ها، به منظور تامین مالی از طریق تسهیلات ریالی و ارزی مشارکت دارد.
وی بیان کرد: پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان با هدف تامین مالی واحدها در دستور کار بانک صنعت و معدن است، ولی باید پرداخت تسهیلات در این بخش تقویت شود.
بانک صنعت و معدن ۲۸۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق اقتصادی پرداخت کرد
توجه ویژه به دانش بنیان ها با چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: چهار هزار میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات به دانش بنیان‌ها تامین مالی شد که ۱۰ درصد از این تسهیلات حدود ۴۶۲ میلیارد تومان به ۶ طرح دانش بنیان استان سمنان در طی ۳۲ فقره پرداخت شد.
خرسندیان یادآور شد: تامین مالی دانش بنیان‌ها با پرداخت تسهیلات جزو اولویت‌ها و سیاست‌های بانک صنعت و معدن است.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: طی یک دهه اخیر ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای تامین مالی ۲۸۲ طرح اقتصادی در نقاط مختلف کشور پرداخت شد که پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغالزایی برای پنج هزار و ۶۰۰ نفر را فراهم کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور برای افتتاح ۲ واحد صنعتی در شهرستان گرمسار استان سمنان ر با سرمایه‌گذاری ۴۵۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و اشتغالزایی برای ۲۷۳ نفر و امضای تفاهم‌نامه همکاری با آب منطقه‌ای استان سمنان برای تامین ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار طرح ملی آبرسانی به گرمسار به استان سمنان سفر کرد.
شهرستان گرمسار در غرب استان سمنان قرار دارد و به دلیل نزدیکی به تهران، حدود نیمی از صنعت استان سمنان در این شهرستان فعال است.بانک صنعت و معدن ۵۳ شعبه در کشور دارد.

برچسب ها : بانک صنعت و معدن افزایش تسهیلات دانش بنیان

اخبار روز
ضمیمه