تاریخ انتشار:1402/3/17
برگزاری همایش حسابرسی کشور

توسط انجمن حسابداری ایران صورت می‌گیرد؛

برگزاری همایش حسابرسی کشور

اقتصادسرآمد - بیستمین همایش حسابداری و حسابرسی کشور توسط انجمن حسابداری ایران برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادسرآمد، بیستمین همایش حسابداری و حسابرسی کشور سه شنبه ششم تیرماه با حضور مسئولان سازمان بورس، سازمان امور مالیاتی و انجمن حسابداری در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.
 
بر اساس این گزارش این همایش سالانه ۶۰۰ نفری انجمن حسابداری ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

انتظارات از حرفه حسابداری و حسابرسی، معتمد‌سازی مؤسسات حسابرسی در بورس، گام‌های ضروری توسط بازار سرمایه در زیرساخت اثر بخش برای حرفه، هیئت نظارت و مؤوسسات حسابرسی، نهاد ناظر حرفه‌ای حسابداری و حسابرسی، آموزش قبل، به هنگام و بعد از شروع کار، انتظارات حرفه از سازمان بورس و سازمان امور مالیاتی، انتظارات حرفه‌ای از مسئولین کشور، نرخ ارائه خدمات حسابرسی در ایران و نقش دانشگاه‌ها در تربیت افراد آماده به کار، از محورهای اصلی همایش است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
گفتنی است از کلیه مدیران، حسابداران، حسابرسان مدیران مالی، صاحبنظران و استادان سازمان بورس و نیز سازمان امور مالیاتی جهت مشارکت در همایش دعوت به عمل می‌آید. علاقمندان جهت مکاتبه می‌توانند با آدرس تهران میرداماد نرسیده به میدان محسنی خیابان حصاری نبش کوچه دهم پلاک ۳۴، کد پستی ۱۵۴۷۷۳۳۹۱۱و تلفن ۲۲۲۲۷۲۲۱ در تماس باشند.
 

برچسب ها : سازمان امور مالیاتی انجمن حسابداری سازمان بورس

اخبار روز
ضمیمه