تاریخ انتشار:1402/6/9
بهره برداری از ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری در بنادر تابعه آبادان

همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان و طی ارتباط تصویری انجام شد:

بهره برداری از ۸ طرح عمرانی و سرمایه گذاری در بنادر تابعه آبادان

اقتصادسرآمد - هشت طرح عمرانی به مناسبت هفته دولت و با حضور وزیر راه و شهرسازی هشت طرح عمرانی و توسعه‌ای در بنادر تابعه آبادان به صورت ویدئو کنفرانسی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اقتصادسرآمد، هشت طرح عمرانی و توسعه ای در بنادر تابعه آبادان با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر راه و شهرسازی و  جمعی از مسئولان شهرستان آبادان با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
 
مالکی زاده در این مراسم با بیان اینکه  سازمان بنادر تلاش مضاعفی در توسعه بنادر آبادان دارد گفت: با توجه به اینکه بنادر مهم‌ترین حلقه در زنجیره تامین کالا هستند و رونق بنادر منجر به توسعه اقتصادی و رونق اشتغال پایدار می‌شوند، مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان طی سه سال گذشته توانست هشت طرح عمرانی و سرمایه‌گذاری را به مرحله بهره برداری برساند.
 
وی افزود: ساخت اسکله هزار تنی و تعمیر اساسی یک پست اسکله، احداث دو انبار دو هزار متر مربعی نگهداری کالا، ترمیم و روکش آسفالت جاده‌های دسترسی به بنادر سه گانه آبادان و احداث ساختمان آتش‌نشانی در بنادر اروندکنار  چوئبده طرح‌هایی بود که با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان امروز به بهره‌ برداری رسید.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه بنادر آبادان بنادر رودخانه است اکنون با ظرفیت و توسعه ای که  ایجاد شده، این بنادر آمادگی کاملی برای استقبال از سرمایه گذاران دارند.

برچسب ها : هفته دولت طرح عمرانی بنادر تابعه آبادان

اخبار روز
ضمیمه