تاریخ انتشار:1402/6/13
انتصاب مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی

انتصاب مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی

اقتصادسرآمد- مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی وزارت نیرو با حکم وزیر نیرو منصوب شد.

به گزارش اقتصادسرآمد، علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو طی حکمی بهروز مرادی را به سمت مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی وزارت نیرو منصوب کرد.

در حکم انتصاب علی اکبر محرابیان برای بهروز مرادی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارجمند ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود در سایه تعامل و همکاری با وزارتخانه‌ها، نهادها، سازمان‌ها و کلیه واحد‌ها و شرکت‌های تابع و وابسته وزارت نیرو با رعایت اصول "عدالت محوری"، "روحیه انقلابی و جهادی"، "مردم داری" و "فساد ستیزی"، در انجام وظایف محوله در راستای تحقق شعار دولت مردمی و ایران قوی اهتمام ویژه به عمل آورید. امید است با اتکال به خداوند منان و با استعانت از حضرت، ولی عصر (عج) و سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران، قرین توفیق حضرت حق تعالی گردید.

بنا بر این گزارش، پیش از این "یزدان رضایی" عهده‌دار سمت مدیرکل دفتر آمار، برنامه ریزی راهبردی و بودجه تلفیقی وزارت نیرو بود که اخیراً به عنوان معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو منصوب شده است.

بهروز مرادی نیز سمت مدیرعاملی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در سال‌های گذشته را در سوابق خود دارد.

برچسب ها : وزیر نیرو مدیر کل دفتر آمارو برنامه ریزی انتصاب جدید

اخبار روز
ضمیمه