تاریخ انتشار:1402/9/4
تردد خیابان شهید دادمان با اجرای خط کشی کانالیزه شد

محمد حسین کریمی گفت:

تردد خیابان شهید دادمان با اجرای خط کشی کانالیزه شد

اقتصادسرآمد - معاون حمل و نقل ترافیک منطقه دو تهران از اجرای عملیات خط کشی محوری در خیابان شهید دادمان به طول 2825 متر با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسریع در سهولت و تردد خودروها خبر داد.

به گزارش اقتصادسرآمد، محمد حسین کریمی با اعلام این خبر گفت: از آنجائیکه خط کشی محوری علاوه بر زیبایی محیطی، با کانالیزه شدن تردد تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی معابر و خیابانها دارد.
وی افزود: درهمین راستا عملیات 2825 متر خط کشی محوری در چهار لاین خیابان شهید دادمان انجام شده است.
وی افزود: اجرای خط کشی سرد دستی به صورت رنگ آمیزی بلوک عابر پیاده در خیابان فخار مقدم تقاطع شهید دادمان، تقاطع خیابان حافظی و فرحزادی، میدان کتاب و ..... از دیگر اقدامات ایمن سازی است که با هدف افزایش ضریب ایمنی، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و ساماندهی اجرا شد.
وی در ادامه به اجرای طرح های ترافیکی در محله آسمان اشاره کرد و گفت: به منظور روان‌سازی و رفع گره‌های ترافیکی بلوار پاک‌نژاد و نیز دغدغه اهالی این منطقه جهت دسترسی آسان محلی نسبت به ایجاد دوربرگردان در دو سوی تقاطع پاک‌نژادو خیابان سرو اقدام گردید.
کریمی گفت: با اجرای عملیات اصلاح هندسی و ایجاد دوربرگردان در دو سوی تقاطع بلوار پاک‌نژاد و خیابان سرو، دسترسی شمال به شمال و جنوب به جنوب و نیز کنترل ورودی و خروجی از بزرگراه یادگار امام (ره) تسهیل شد.

برچسب ها : عملیات خط کشی محوری حمل و نقل ترافیک خیابان شهید دادمان

اخبار روز
ضمیمه