تاریخ انتشار:1402/9/26
پخش آسفالت در شمال تهران به مرز 75 هزار تن رسید

با اجرای طرح تحول بیست گانه خدمت؛

پخش آسفالت در شمال تهران به مرز 75 هزار تن رسید

اقتصادسرآمد - شهردار منطقه یک: عملیات پخش آسفالت در معابر شهری منطقه یک با اجرای طرح تحول بیست گانه خدمت در شهر تهران، با فعالیت شبانه روزی کارگاه ها برای مرمت شهر، در ۵ هزار نقطه و ۳۱۰ معبر منطقه یک در سال جاری اجرا و طی آن، آسفالت ریزی در سطح معابر و بزرگراه ها به مرز ۷۵ هزار تن رسید.

به گزارش اقتصادسرآمد، سید مهدی صباغ گفت: معابر شریان های حیاتی شهر هستند که نیاز است با مرمت و ترمیم اساسی و لکه گیری، ترمیم و حرکت در آنها روان شود و شهروندان بتوانند با سهولت و ایمنی بیشتر تردد کنند بر همین اساس نسبت به ۱۲ ماه سال گذشته که ۴۱ هزار تن آسفالت در منطقه یک پخش شده بود امسال با تمهیدات لازم، نیاز سنجی محلات، دریافت بودجه و پشتکار و تلاش شبانه نیروهای معاونت فنی و عمرانی، این میزان تا کنون به ۷۵ هزار تن رسیده و پیش بینی می شود تا پایان سال با پخش آسفالت در معابر و بزرگراه های منطقه توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و این منطقه، در حدود ۱۵ هزار تن دیگر نیز افزوده شود و به ۹۰ هزار تن برسد.
او افزود: براساس بازدید های محلی و احصاء نقاطی که نیاز به آسفالت داشتند، ۵۶ معبر اصلی و بزرگراهی و ۲۵۴ معبر فرعی شناسایی و عملیات روکش اساسی در آنها به مساحت بیش از ۵۵۰ هزار متر مربع انجام شد.
این مقام مسئول، بزرگراههای شهید بابایی و ارتش و خیابان های ولیعصر (عج) ، مقدس اردبیلی، شهیدان موسیوند، واعظی، اردستانی، صبوری، توحید، بلوار گلها و میادین تجریش و نیایش و ... را از مهمترین معابری دانست که در ۸ ماهه سال جاری مرمت و روکش آسفالت شده است.

۱:۵۳

برچسب ها : طرح تحول مرمت شهر معابر

اخبار روز
ضمیمه