تاریخ انتشار:1402/10/9
ثبت بیش از 91 هزار و600 ایده شهروندی در منطقه دو تهران

در طرح من شهردارم انجام شد؛

ثبت بیش از 91 هزار و600 ایده شهروندی در منطقه دو تهران

اقتصادسرآمد - شهردار منطقه دو با تقدیر ازمشارکت شهروندان در طرح من شهردارم از ثبت بیش از 91هزار و 600 ایده شهروندی خبرداد .

به گزارش اقتصادسرآمد، مهدی صالحی با اشاره مشارکت گسترده شهروندان منطقه در این پویش گفت: شهروندان مسئولیت پذیر و ایده پرداز منطقه با مشارکت در طرح من شهردارم، این بار درجایگاه شهردار برای اجرای برنامه های سال آتی ، بیش از 91هزار و 600 ایده و نظرات خود را ثبت و مدیریت شهری را در اولویت بندی پروژه ها یاری کردند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت شهروندان منطقه در طرح من شهردارم «دو» بیش از پیش بینی مورد انتظار بود گفت: با آغاز فعالیت سفیران طرح من شهردارم در مراکز ادرای، فرهنگی، ورزشی، مدارس و... و همچنین اطلاع رسانی و فراخوان هایی که از شهروندان دعوت شد خوشبختانه، سطح مشارکت نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشت.
صالحی درادامه با تقدیر از تلاش سفیران طرح من شهردارم افزود: مدیریت شهری با اجرای این طرح به دنبال دو مفهوم است نخست اینکه فرد می‌تواند با قرار دادن خود به جای شهردار، پروژه‌های شهری را اولویت‌بندی کند و دوم اینکه به عنوان یک شهروند که اداره شهر برایش مهم است، می‌تواند پیشنهادات خود را در اجرای طرح‌های شهری مطرح کند.
وی افزود:براساس درخواست های شهروندان و همچنین بازدیدهای میدانی صورت گرفته ۲۹۴ پروژه برای سال ۱۴۰۳ تعریف و در سامانه طرح من شهردارم قرارداده شده است که براساس نظرات و آرای ثبت شده شهروندان این پروژه ها اولویت بندی می شوند.
شهردار منطقه در ادامه با تشکر از اعتماد شهروندان به مدیریت شهری گفت: امید می رود با بهره مندی از نظرات وایده های شهروندان بتوانیم در راستای توسعه محله ها و ارتقای کیفیت زندگی مردم گام برداریم.

برچسب ها : من شهردارم ایده شهروندی پروژه‌های شهری

اخبار روز
ضمیمه