برگزاری رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل در بالاترین سطح در بندر نوشهر


مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت: رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد.
به گزارش اقتصاد سرآمد، عبدالله جعفری در آئین افتتاح رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی که به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد؛ با بیان اینکه طراحی یا مانورهای پدافند غیرعامل در سه سطح ملی، منطقه‌ای و مستقیم برای هر منطقه است، اظهار داشت:  11 بندر بین‌المللی در کشور داریم که سه بندر در شمال و 8 بندر در جنوب کشور واقع شده‌اند که این مانورها و رویکرد مدیریت بحران را امسال تجربه خواهند کرد.
وی با بیان اینکه رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد، ادامه داد: در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی، بحران را مدیریت کند.
به گفته مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی، در آینده نزدیک نیز دو رزمایش سراسری در بندر امام خمینی (ره) و شهید رجایی خواهیم داشت و در سطوح منطقه‌ای نیز تا پایان امسال، رزمایشی در بندر امیرآباد خواهیم داشت.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری این رزمایش‌ها، ارگان‌ها و نهادها را کنار هم جمع می‌کند تا هماهنگی لازم برای مواقع اضطراری داشته باشند. 
برگزاری رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل در بالاترین سطح در بندر نوشهر
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه