راهبر امور حقوقی شرکت فرودگاه‌ها خبر داد:

تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور


 عضو هیات مدیره و راهبر حقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور خبر داد و گفت: نگاه مجموعه مدیریتی شرکت به این پیشنهاد مثبت است.
به گزارش اقتصاد سرآمد، معصومه ابراهیمی، عضو هیات مدیره، راهبر امور حقوقی و مشاور امور بانوان و خانواده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به حضور زنان در عرصه مدیریت هوانوردی در کشور گفت: اولین انتصاب مدیر زن در هیات مدیره، برای اولین بار در تاریخ صنعت هوانوردی و در تاریخ وزارت راه و شهرسازی، در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: خوشبختانه این مساله زمینه‌ای فراهم کرد که تلاش کنیم مدیران زن دیگری را در سایر سطوح، هم در این شرکت و هم در سایر بخش‌های صنعت به خدمت بگیریم. ابراهیمی به تلاش‌ها برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور اشاره کرد و گفت: توجه به اینکه من به عنوان یک زن عضو هیات مدیره و مشاور حقوق بانوان و خانواده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران هستم، از اولین روزهای قبول مسئولیت، تمام تلاش‌ها و رایزنی‌ها را برای طرح این موضوع و توجیه سیستم مدیریت شرکت و همچنین مجموعه بانوان شاغل انجام دادم که هم از طرف خود بانوان این توانمندی ابراز و به نمایش گذاشته شود و از طرفی هم نظام و سیستم مدیریت بتواند از این توانمندی در سوطح مختلف از جمله در مدیریت فرودگاهی استفاده کند. راهبر امور حقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از ارائه پیشنهاد برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور خبر داد و افزود: خوشبختانه هم مدیرعامل محترم و هم سایر اعضای هیات مدیره نسبت به این پیشنهاد نگاه مثبتی دارند. 
 تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه