میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران خبرداد:

افتتاح بزرگترین هتل ساحلی خاورمیانه در کرانه دریای خزر تاپایان سال

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران از افتتاح بزرگترین هتل ساحلی کشور و خاورمیانه با صرف هزینه بالغ بر سه هزار میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در شهرستان نوشهر تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش اقتصادسرآمد، حسین ایزدی به مانا اظهار داشت: هتل ۵ ستاره آراز به عنوان بزرگترین هتل ساحلی کشور و خاورمیانه تا پایان سال جاری در شهرستان نوشهر به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران با اشاره به اینکه این پروژه عظیم توریستی با سرمایه گذاری صد درصدی بخش خصوصی انجام شده است، گفت: تا کنون سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت ساخت این هتل ساحلی هزینه شده است.
وی با بیان اینکه این هتل با دارا بودن ۵۳۰ اتاق از تمام استاندارد‌های به تمام معنای هتل ۵ ستاره برخوردار است، بیان داشت: سرمایه گذار این هتل برای شروع مقدمات بهره برداری از هتل، هم اکنون فراخوان جذب هزار و ۲۰۰ نفر نیرو را اعلام کرده است.
ایزدی با تاکید بر اینکه هتل " آراز" منحصر به فردترین هتل در کشور و حتی خاورمیانه است، اذعان داشت: عملیات ساخت این هتل از سال ۹۸ آغاز شده بود و به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
این مقام مسئول در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران تصریح کرد: فاز اول این پروژه شامل خدمات اقامتی و پذیرایی است و عملیات اجرایی فاز دوم که شامل ارائه خدمات توریسم ساحلی و دریایی است به زودی آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه افتتاح این هتل نقش مهمی در تحول گردشگری ساحلی در  دریای خزر خواهد داشت، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود این هتل بسیار مورد توجه و اقبال گردشگران خارجی که اکثراً شامل گردشگران کشور‌های حوزه جنوبی خلیج فارس هستند، قرار گیرد.
 افتتاح بزرگترین هتل  ساحلی خاورمیانه در کرانه  دریای خزر تاپایان سال
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه