خدمات سازمان راهداری جهادی  و مستمر است


کرمانشاه- فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی گفت: خدمات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و کارکنان این سازمان جهادی و مستمر است. حجت‌الاسلام مجید وین در بازدید از ایستگاه پویش چشم به راهیم در استان کرمانشاه اظهار داشت: در دولت سیزدهم و رویکرد وزیر پرتلاش و جهادی راه و شهرسازی برای فعالیت‌ها پیوست اجتماعی و فرهنگی موضوعات رعایت شده است.
وی با تقدیر از رویکرد امانی رئیس سازمان راهداری و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پویش فرهنگی اجتماعی چشم به راهیم عنوان کرد: در کارها باید پیوست فرهنگی اجتماعی رعایت شود.
وین گفت: در هر جامعه و کشور مهمترین سرمایه سرمایه انسانی است و با این پویش و فرهنگ‌سازی برای حفظ جان انسان‌ها این سرمایه حفظ می‌شود. 
وی با اشاره به اینکه به تناسب روزهای نوروز برنامه‌هایی در استان برگزار شده است افزود: همزمان با شهادت امیرالمومنین(ع) فضاسازی مناسبی در ایستگاه های طرح پویش چشم به راهیم انجام شده و در سین برنامه‌های اجرایی رعایت شأن شهادت در نظر گرفته شده و در اوایل نوروز برنامه‌های شاد و امیدآفرینی برگزار شده است. 
وین با اشاره به ثواب خدمت‌رسانی و گره‌گشایی از مشکلات مردم گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمانی است که دائم در حال جهاد است و خدمات نیروهای این سازمان مستمر است.وی افزود: مقام عالی وزارت و مسئولان به دنبال این هستند اتفاقات خوبی برای کارکنان این سازمان رخ دهد.
خدمات سازمان راهداری جهادی  و مستمر است
ارسال دیدگاه
اخبار روز
ضمیمه