تاریخ انتشار:1401/10/2
پروژه بازچرخانی آب در منطقه دو شهرداری تهران بهره برداری می شود.

معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری تهران:

پروژه بازچرخانی آب در منطقه دو شهرداری تهران بهره برداری می شود.

اقتصادسرآمد - پروژه بازچرخانی آب و انتقال 800هزار مترمکعب پساب شهرک قدس به باغ راه فدک در یک دوره سه ساله، همزمان با نظارت ستادی معاون خدمات شهری و محیط شهری شهرداری تهران از منطقه دو به بهره بردرای رسید.

به گزارش اقتصادسرآمد، حسین نظری به همراه مدیران کل و شهردار منطقه از پروژه ها واقدامات منطقه۲ درحوزه خدمات شهری ومحیط زیست بازدید کردند.
نظری در این نشست پس از ارائه گزارش و بررسی وضعیت نگهداشت شهر در این منطقه گفت: آسیب شناسی و رفع مسائل با همدلی، هم افزایی و تشریک مساعی موضوعات در حوزه خدمات شهری از جمله اهداف بازدیدها و نظارت ستادی است.
وی افزود: شهرداری  به عنوان  یک مجموعه پویا و خدمت گزار که مهم ترین اهداف آن جلب رضایت شهروندان است و کار محوری و اخلاق محوری را رویکرد خود قرار داده است.
مهدی صالحی شهردار منطقه در تشریح اقدامات و برنامه های شاخص منطقه ساماندهی رود دره فرحزاد را یکی از مهم ترین پروژه های شهری درحال اجرا برشمرد و گفت: باتوجه به اینکه با خشکسالی و محدودیت منابع آب روبرو هستیم  پروژه بازچرخانی آب از دیگر پروژه هایی است که مطابق اسناد بالادستی اجرا شد.
وی افزود: در همین راستا بابهره برداری از پروژه بازچرخانی آب در باغ راه فدک، استفاده از پساب شهرک قدس برای آبیاری فضای سبز به دو میلیون مترمکعب افزایش یافت.
لازم به ذکر است درنشست نظارت ستادی جداگانه ضمن ارائه آخرین اقدامات وفعالیت ها عملکرد منطقه مورد پایش قرارگرفت.
 

برچسب ها : پروژه بازچرخانی آب معاون خدمات شهری حسین نظری

اخبار روز
ضمیمه