تاریخ انتشار:1401/12/9
با تفکر خلاقانه می توان در بهینه سازی - خدمات و مولد سازی گام برداشت

مهدی اقراریان:

با تفکر خلاقانه می توان در بهینه سازی - خدمات و مولد سازی گام برداشت

اقتصادسرآمد - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران درنشست شورای معاونین و مدیران منطقه دو پایتخت گفت: شهرداران باید در دوره مدیریت خود ضمن اجرای وظایف جاری با طرح و ایده های نوآورانه بستر مولد سازی را فراهم کرده و با ارائه خدمات بهینه بتوانند تحولی را در شهر ایجاد کنند.


به گزارش اقتصادسرآمد، مهدی اقراریان ،عضو شورای اسلامی شهرتهران با حضور 10 ساعته در منطقه  ضمن دیدارباکارکنان و حضور درجلسه شورای معاونین ومدیران از پروژه های درحال اجرا بازدید کرد .

ادای احترام به مقام والای شهیدگمنام محله شهرآرا، تجلیل ازخانواده معظم شهیدان لشگریان، رسیدگی به درخواست های شهروندان مسجدالنبی (ص) و دیداربابسیجیان منطقه از دیگر برنامه های  وی  در منطقه دو بود.

وی در نشست با معاونین و مدیران منطقه  با تاکید بر اینکه کاهش فاصله جنوب و شمال تهران از دغدغه‌های شورای ششم است گفت: شورای شهر علاوه بر مسئولیت نظارتی  بر فعالیت های مدیریت شهری،  نقش تسهیلگری را نیز دارد تا روند خدمت رسانی به شهروندان تسهیل و تسریع شود.

اقراریان گفت: شهرداران در دوره مدیریت خود ضمن اجرای وظایف جاری و بدیهی همچون  نگهداشت شهر، می بایست  برنامه، طرح و ایده ای که نوآورانه و راهگشای مشکلات موجود هست را نیز بررسی کنند و خدمت رسانی در شهر به نحوی باشد  که این تحول در نگاه مردم هم تجلی پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان  تاکید کرد : تلاش کنیم تا علاوه بر بهینه سازی خدمات  ،مانع از تضییع حقوق شهروندان بشویم 

مهدی صالحی، شهردار منطقه دراین نشست ضمن تشریح اقدامات و برنامه ها گفت: ساماندهی دره فرحزاد به عنوان یکی از پروژه های کلان پایتخت در سالجاری رقم خورد و  ساماندهی  رود دره اوین- درکه نیز در برنامه های سال آتی پیش ینی شده است .

وی با اشاره به  برنامه های پیش بینی شده در ارتقای سرانه های خدماتی و ورزشی  گفت: منطقه دو علیرغم پتانسیل های موجود با کاستی ها و کمبود در سرانه های ورزشی و فرهنگی مواجه است و این موضوع یکی  از اولویت های مورد توجه در حوزه زیرساخت ها است.

وی افزود: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی را ازدیگر نیازهای منطقه شناسایی شده است که این موضوع  به عنوان یکی از مطالبات شهروندان در دیدارهای مردمی درمساجد مطرح می شود.
 

برچسب ها : کمیسیون نظارت شورای شهر تهران مهدی اقراریان

اخبار روز
ضمیمه