تاریخ انتشار:1402/10/9
پیشرفت فیزیکی  ۱۰۰ درصدی طرح‌ها و پروژه های عمرانی در دوره اول طرح "من شهردارم "

در منطقه سه تهران انجام شد:

پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی طرح‌ها و پروژه های عمرانی در دوره اول طرح "من شهردارم "

اقتصادسرآمد - معاون فنی و عمرانی منطقه سه از پیشرفت ۱۰۰ درصدی طرح‌ها و پروژه‌های پیشنهادی شهروندان در مرحله اول طرح "من شهردارم" خبر داد.

به گزارش اقتصادسرآمد، فرهادیان به مشارکت قابل قبول شهروندان در دوره اول طرح "من شهردارم" اشاره کرد و اظهار داشت: ۲۴ پروژه توسعه محله‌ای اعم از: ۱۱ مورد پیاده رو سازی و نهر و جدول، پنج پروژه مرتبط با آسفالت، مرمت شش سرویس بهداشتی و دو پروژه ابنیه و ابنیه فنی اجرا و به پیشرفت صد در صدی رسید.
معاون فنی و عمرانی منطقه سه به درخواست های مردمی مرحله اول طرح من شهردارم در بخش‌های عمرانی در زمینه احداث حوضچه های آرامش و دیوار حائل کوچه گشایش،بهسازی در خیابان های آفریقا و میرداماد، بهسازی بزرگراه کردستان، پیاده روسازی خیابان های ظفر، شهید کلاهدوز، سجاد و ملاصدرا و بهسازی رفیوژ میانی خیابان شیخ بهایی، احداث نهر خیابان راجیان، جمع آوری آبهای سطحی و ..... اشاره کرد.
ابر پروژه «من شهردارم» برای دومین سال ‌پیاپی در کلانشهر تهران در حال اجرا است.
شهروندان تهرانی در این طرح، می‌توانند از طریق سامانه‌های اینترنتی Tehran.ir و manshahrdaram.tehran.ir، اولویت های عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، ورزشی و اجتماعی محله و منطقه محل سکونت خودشان را به عنوان «پروژه منتخب» ثبت کنند تا شهرداری تهران، آن پروژه ها را اجرائی نماید.

برچسب ها : پروژه های عمرانی معاون فنی و عمرانی من شهردارم

اخبار روز
ضمیمه